ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΔΙΔΑΚΤ.ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ

Τηλέφωνο:  2510622813

FAX :    2510516333

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 16-3-2016

Προκήρυξη  εκδήλωσης  ενδιαφέροντος με κλειστές προσφορές για  τη  διοργάνωση  διδακτικής επίσκεψης με μεταφορικό μέσον

Ο/Η Διευθυντής του Γυμνασίου Κρηνίδων προκηρύσσει την εκδήλωση ενδιαφέροντος με  κλειστές προσφορές (σύμφωνα με την Υ.Α.129287/Γ2/ 2-12-2011 (ΦΕΚ 2769 ΤΕΥΧΟΣ Β΄/2-12-2011) για τη διδακτική επίσκεψη των μαθητών της Γ΄ τάξης.

Προορισμός εκδρομής: Καβάλα

Ημέρα και ώρα Αναχώρησης εκδρομής: 5-4-2016, 10.00

Ημέρα και ώρα Επιστροφής εκδρομής: 5-4-2016, 13:50

Αριθμός συμμετεχόντων μαθητών: 35 ( 17 Αγόρια,  18 Κορίτσια )

Αριθμός συνοδών  καθηγητών: 3 (1 άνδρας, 2 γυναίκες) (Αρχηγός εκδρομής και 2 συνοδοί καθηγητές)

Μεταφορικό μέσον:  1 Τουριστικό λεωφορείο (το οποίο θα πρέπει να διαθέτει όλες τις προβλεπόμενες από την κείμενη νομοθεσία προδιαγραφές (έγγραφα καταλληλότητας οχήματος, επαγγελματική άδεια οδήγησης κ.λπ.) ώστε να πληρούνται οι όροι ασφαλείας για την μετακίνηση μαθητών και εκπαιδευτικών

Λοιπές υπηρεσίες :

Επίσκεψεις χώρων-τόπων: Καβάλα – Θέατρο Όσκαρ

1. Υπεύθυνη δήλωση ότι το ταξιδιωτικό πρακτορείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ
  2. Ιατροφαρμακευτική κάλυψη των συνοδών καθηγητών και όλων των μαθητών για την διάρκεια του ταξιδιού.
  3. Το συνολικό κόστος της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή
  5. Το ταξιδιωτικό γραφείο οφείλει, με την ολοκλήρωση της Διδ. επίσκεψης, να εκδώσει απόδειξη παροχής υπηρεσιών για κάθε μαθητή.

Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν ή αποσταλούν σε κλειστούς φακέλους μέχρι τις 12:00 της Παρασκευής 18 Μαρτίου 2016 στο Γυμνάσιο Κρηνίδων και θα ανοιχθούν αυθημερόν στις 12:30.

Τετάρτη, 16/3/2016

O   Διευθυντής