ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΔΙΔΑΚΤ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ 1ου ΕΠΑΛ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙ ΜΟΝΗ ΝΙΚΗΤΩΝ

Τ.Κ.:64200

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

E-mail: mail@1epal-chrys.kav.gr

Πληροφορίες: κ. Πετρούση Σ.

Τηλέφωνο: 25910 22626

FAX : 2591025430

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:09/11/2016

ΑΡΙΘΜ. ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ: 857

Προκήρυξη  εκδήλωσης  ενδιαφέροντος με κλειστές προσφορές για  τη  διοργάνωση  διδακτικής επίσκεψης.

Ο Διευθυντής του 1ου ΕΠΑ.Λ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ  προκηρύσσει την εκδήλωση ενδιαφέροντος με  κλειστές προσφορές (σύμφωνα με την Υ.Α.129287/Γ2/ 2-12-2011 (ΦΕΚ 2769/2-12-2011 τ. Β΄) για την  διοργάνωση διδακτικής  επίσκεψης της Β και Γ τάξης του τομέα , Γεωπονίας Τροφίμων και Περιβάλλοντος.

Προορισμός εκδρομής: Μονή Νικητών   ( Μακρυχώρι Νέστου).

Ημέρα Αναχώρησης διδακτικής επίσκεψης: 29/11/2016.

Ημέρα Επιστροφής διδακτικής επίσκεψης:  29/11/2016.

Αριθμός συμμετεχόντων μαθητών: 19

Αριθμός συνοδών  καθηγητών: 2  (Αρχηγός εκδρομής και 1 συνοδός καθηγητής).

Μεταφορικό μέσον: Ένα (1) Τουριστικό λεωφορείο (το οποίο θα πρέπει να διαθέτει όλες τις προβλεπόμενες από την κείμενη νομοθεσία προδιαγραφές (έγγραφα καταλληλότητας οχήματος, επαγγελματική άδεια οδήγησης κ.λπ.) ώστε να πληρούνται οι όροι ασφαλείας για την μετακίνηση μαθητών και εκπαιδευτικών.

Λοιπές υπηρεσίες

Α) Επισκέψεις χώρων-τόπων:  Μακρυχώρι Νέστου.

• Μονή Νικητών.

1. Υπεύθυνη δήλωση ότι το ταξιδιωτικό πρακτορείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
  2. Ασφάλεια  αστικής -επαγγελματικής ευθύνη.ς
  3. Το συνολικό κόστος της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή.
  5. 5.    Πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας για τους συμμετέχοντες του συγκεκριμένου σχολείου.

Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν ή να αποσταλούν σε κλειστούς φακέλους μέχρι τις 12:00μ.μ , τη Τρίτη 15/11/2016 στο 1Ο ΕΠΑ.Λ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ. Το άνοιγμα των προσφορών θα γίνει την ίδια ημέρα στις 12:30μ.μ

Χρυσούπολη: 09/11/2016

O   Διευθυντής