ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΔΙΔΑΚΤ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ ΓΕΛ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

FAX : 2591025097

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:23-11-2016

ΑΡΙΘΜ.ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ:577

Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος με κλειστές προσφορές για τη διοργάνωση εκπαιδευτικής επίσκεψης στο μουσείο κινηματογράφου Θεσσαλονίκης.

Ο Διευθυντής του Γενικού Λυκείου Χρυσούπολης προκηρύσσει την εκδήλωση ενδιαφέροντος με κλειστές προσφορές (σύμφωνα με την Υ.Α.129287/Γ2/ 2-12-2011 (ΦΕΚ 2769 ΤΕΥΧΟΣ Β΄/2-12-2011)) για την διοργάνωση εκπαιδευτικής επίσκεψης στο μουσείο κινηματογράφου Θεσσαλονίκης.

Προορισμός εκδρομής: Θεσσαλονίκη (μουσείο κινηματογράφου).

► Ημέρα Αναχώρησης εκδρομής: 19 Δεκεμβρίου 2016

► Ημέρα Επιστροφής εκδρομής: 19 Δεκεμβρίου 2016

► Αριθμός συμμετεχόντων μαθητών 49 (30 Αγόρια, 19 Κορίτσια)

► Αριθμός συνοδών καθηγητών: τέσσερεις  (3) (1 άνδρες, 2 γυναίκες) (Αρχηγός εκδρομής και 2 συνοδοί καθηγητές)

► Μεταφορικό μέσον: 1 τουριστικό λεωφορείο  με έναν (1) οδηγό  (το οποίο θα πρέπει να διαθέτει όλες τις προβλεπόμενες από την κείμενη νομοθεσία προδιαγραφές – έγγραφα καταλληλότητας οχήματος, επαγγελματική άδεια οδήγησης κλπ- ώστε να πληρούνται οι όροι ασφαλείας για τη μετακίνηση μαθητών – καθηγητών)

► Κατηγορία καταλύματος-περιοχή :-.

► Υπηρεσίες καταλύματος:-.

► Λοιπές υπηρεσίες :

Στην προσφορά τους τα ταξιδιωτικά πρακτορεία οφείλουν να συμπεριλάβουν:

1. Υπεύθυνη δήλωση ότι το ταξιδιωτικό πρακτορείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ
  2. Ασφάλεια αστικής -επαγγελματικής ευθύνης
  3. Το συνολικό κόστος της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή
  5. Πρόσθετη ασφάλιση (προαιρετική και να αναγράφεται ξεχωριστά)   που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας για τους συμμετέχοντες του συγκεκριμένου σχολείου.

Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν ή αποσταλούν σε κλειστούς φακέλους μέχρι τις 12:00 την Τετάρτη, 30-11-2016 στο ΓΕΛ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ και οι προσφορές θα ανοιχτούν στις 12:30 της ίδιας ημέρας.

Χρυσούπολη 23/11/2016

O Διευθυντής