ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΤΟΥ 2ου ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣ

FAX :   2510240331

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 27-2-2015

ΑΡΙΘΜ.ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ:159

Προκήρυξη  εκδήλωσης  ενδιαφέροντος με κλειστές προσφορές για  τη  διοργάνωση  εκπαιδευτικής επίσκεψης στους Φιλίππους

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ

Προορισμός επίσκεψης: ΑΡΧΑΙΟ ΘΕΑΤΡΟ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

Ημέρα Αναχώρησης επίσκεψης : 26-03-2015

Ημέρα Επιστροφής   επίσκεψης : 26-03-2015

Αριθμός συμμετεχόντων μαθητών: 55

Αριθμός συνοδών  καθηγητών: Τέσσερις  (3)  (Αρχηγός εκδρομής και 2 συνοδοί καθηγητές)

Μεταφορικό μέσον:  Λεωφορείον 60 θέσεων ή ένα  50 θέσεων και ένα 20 θἐσεων.

Β. Επισκέψεις χώρων-τόπων:  Αρχαίο Θέταρο Φιλίππων (Κρηνίδες)

Προϊστορικός οικισμός Ντικιλί Τας

Μεταφορικό μέσον: Τουριστικό λεωφορείο (το οποίο θα πρέπει να διαθέτει όλες τις προβλεπόμενες από την κείμενη νομοθεσία προδιαγραφές – έγγραφα καταλληλότητας οχήματος, επαγγελματική άδεια οδήγησης κλπ- ώστε να πληρούνται οι όροι ασφαλείας για τη μετακίνηση μαθητών και καθηγητών).

1. Ασφάλεια  αστικής -επαγγελματικής ευθύνης.
  2. Το  κόστος .
  3. Μετά το τέλος της εκδρομής θα δοθεί απόδειξη.

Οι προσφορές (σαφές, αναλυτικό περιεχόμενο και ξεχωριστές για κάθε προορισμό με τις εναλλακτικές προτάσεις) θα πρέπει να κατατεθούν ή αποσταλούν σε κλειστούς φακέλους μέχρι τις 12:30 την Πέμπτη 5-3-2015 στο 2ο ΓΕΛ Καβάλας.

Toάνοιγμα των προσφορών θα γίνει την ίδια ημέρα και ώρα .

ΠΡΟΣΟΧΗ: ο διαγωνισμός δεν είναι μειοδοτικός αλλά βασίζεται σε ποιοτικά κριτήρια που ζητούνται από το σχολείο(εμπειρία γραφείων-παρεχόμενες υπηρεσίες).

Καβάλα  11/12/2014                                                             Η  Διευθύντρια

ΠΛΑΦΑΔΕΛΗ  ΣΕΒΑΣΤΟΥΛΑ