ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 2ου ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΙΑ ΔΡΑΜΑ

FAX :   2510240331

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 17-3-2015

ΑΡΙΘΜ.ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ:177

Προκήρυξη  εκδήλωσης  ενδιαφέροντος με κλειστές προσφορές για  τη  διοργάνωση  διδακτικής επίσκεψης στη Δράμα

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ

Προορισμός επίσκεψης: Ιερά μονή Αναλήψεως (Σίψα) και Βαπτιστήριο Λυδίας (Κρηνίδες)

Ημέρα Αναχώρησης επίσκεψης : 22-04-2015  ( ώρα αναχώρησης 08.30 )

Ημέρα Επιστροφής   επίσκεψης : 22-04-2015 ( ώρα επιστροφής  14.00)

Αριθμός συμμετεχόντων μαθητών: 38

Αριθμός συνοδών  καθηγητών: Δύο  (2)  (Αρχηγός εκδρομής και 1 συνοδός καθηγητής)

Μεταφορικό μέσον:  Λεωφορείον 50 θέσεων.

Β. Επισκέψεις χώρων-τόπων :  Ιερά μονή Αναλήψεως (Σίψα) και Βαπτιστήριο Λυδίας (Κρηνίδες)

Μεταφορικό μέσον: Τουριστικό λεωφορείο (το οποίο θα πρέπει να διαθέτει όλες τις προβλεπόμενες από την κείμενη νομοθεσία προδιαγραφές – έγγραφα καταλληλότητας οχήματος, επαγγελματική άδεια οδήγησης κλπ- ώστε να πληρούνται οι όροι ασφαλείας για τη μετακίνηση μαθητών και καθηγητών).

1. Ασφάλεια  αστικής -επαγγελματικής ευθύνης.
  2. Το  κόστος .
  3. Μετά το τέλος της εκδρομής θα δοθεί απόδειξη.

Οι προσφορές (σαφές, αναλυτικό περιεχόμενο και ξεχωριστές για κάθε προορισμό με τις εναλλακτικές προτάσεις) θα πρέπει να κατατεθούν ή αποσταλούν σε κλειστούς φακέλους μέχρι τις 11:30 την 23-3-15 στο 2ο ΓΕΛ Καβάλας.

Toάνοιγμα των προσφορών θα γίνει την ίδια ημέρα και ώρα .

ΠΡΟΣΟΧΗ: ο διαγωνισμός δεν είναι μειοδοτικός αλλά βασίζεται σε ποιοτικά κριτήρια που ζητούνται από το σχολείο(εμπειρία γραφείων-παρεχόμενες υπηρεσίες).

Καβάλα  17/3/2015                                                             Η  Διευθύντρια

ΠΛΑΦΑΔΕΛΗ  ΣΕΒΑΣΤΟΥΛΑ