ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Τηλέφωνο:  2510240184

FAX :    2510240123

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:23/03/2015

Προκήρυξη  εκδήλωσης  ενδιαφέροντος με κλειστές προσφορές

για  τη  διοργάνωση  ημερήσιας εκδρομής στη Θεσσαλονίκη

Ο Διευθυντής του 2ου Γυμνασίου Καβάλας προκηρύσσει την εκδήλωση ενδιαφέροντος με   κλειστές προσφορές (σύμφωνα με την Υ.Α.129287/Γ2/ 2-12-2011 (ΦΕΚ 2769 ΤΕΥΧΟΣ Β΄/2-12-2011)) για τη διοργάνωση ημερήσιας εκπαιδευτικής επίσκεψης στη Θεσσαλονίκη – Σταυρό Θεσσαλονίκης.

Προορισμός εκδρομής: Θεσσαλονίκη  – Χωριό Ειρήνης ( καρδία Θεσσαλονίκης)-Σταυρός Θεσσαλονίκης

►Ημέρα Αναχώρησης εκδρομής: Πέμπτη  30 Απριλίου 2015

►Ημέρα Επιστροφής εκδρομής:   Πέμπτη  30 Απριλίου 2015

►Αριθμός συμμετεχόντων μαθητών: 190

►Αριθμός συνοδών  καθηγητών:       Οκτώ           (Αρχηγός εκδρομής και       συνοδοί καθηγητές)

►Μεταφορικό μέσο:  Τέσσερα (4) Τουριστικά λεωφορεία (τα οποία θα πρέπει να διαθέτουν όλες τις προβλεπόμενες από την κείμενη νομοθεσία προδιαγραφές (έγγραφα καταλληλότητας οχήματος, επαγγελματική άδεια οδήγησης κ.λπ.) ώστε να πληρούνται οι όροι ασφαλείας για την μετακίνηση μαθητών και εκπαιδευτικών

1. Υπεύθυνη δήλωση ότι το ταξιδιωτικό πρακτορείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.
  2. Ασφάλεια  αστικής -επαγγελματικής ευθύνης.
  3. Το κόστος για τα δρομολόγιο  Καβάλα – Θεσσαλονίκη- Σταυρός Θεσσαλονίκης - Καβάλα.
  5. Πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας για τους συμμετέχοντες του συγκεκριμένου σχολείου.

Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν ή αποσταλούν σε κλειστούς φακέλους μέχρι τις 11:00 της Τρίτης  31 Μαρτίου 2015 στο γραφείο του 2ου Γυμνασίου Καβάλας. Οι προσφορές θα ανοιχθούν την ίδια μέρα και ώρα.

Καβάλα    27 /3/2015

O   Διευθυντής