ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΓΙΑ ΘΑΣΟ

Πληροφορίες: Κ. Μαλαμίδης

Τηλέφωνο: 2510 391455

ΘΕΜΑ : «Προκήρυξη  εκδήλωσης  ενδιαφέροντος με κλειστές προσφορές

για  τη  διοργάνωση εκπαιδευτικής επίσκεψης στον Λιμένα Θάσου»

Ο Διευθυντής του Γυμνασίου Αμυγδαλεώνα προκηρύσσει την εκδήλωση ενδιαφέροντος με  κλειστές προσφορές (σύμφωνα με την Υ.Α.129287/Γ2/ 2-12-2011 (ΦΕΚ 2769 ΤΕΥΧΟΣ Β΄/2-12-2011)) για τη  διοργάνωση εκπαιδευτικής  εκδρομής  της  Α’, Β’ και Γ’ τάξης του Γυμνασίου.

Προορισμός εκδρομής:  Καβάλα - Λιμένας Θάσου - Καβάλα

►Ημέρα Αναχώρησης εκδρομής: Πέμπτη 30 Απριλίου 2015 και ώρα 8:30 π.μ.

►Ημέρα Επιστροφής εκδρομής: Πέμπτη 30 Απριλίου 2015 και ώρα 19:30

►Αριθμός συμμετεχόντων μαθητών: 145

►Αριθμός συνοδών  καθηγητών: έξι (6)  (Αρχηγός εκδρομής και  πέντε συνοδοί καθηγητές)

►Μεταφορικό μέσον:  Τουριστικά λεωφορεία (τα οποία θα πρέπει να διαθέτουν όλες τις προβλεπόμενες από την κείμενη νομοθεσία προδιαγραφές (έγγραφα καταλληλότητας οχήματος, επαγγελματική άδεια οδήγησης κ.λπ.) ώστε να πληρούνται οι όροι ασφαλείας για την μετακίνηση μαθητών και εκπαιδευτικών

1. Υπεύθυνη δήλωση ότι το ταξιδιωτικό πρακτορείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ
  2. Ασφάλεια  αστικής -επαγγελματικής ευθύνης
  3. Το συνολικό κόστος της εκδρομής
  1. Πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας για τους συμμετέχοντες του συγκεκριμένου σχολείου.

Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν στο σχολείο με κλειστό φάκελο με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή, και όχι με τηλεομοιοτυπία ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, 11:00,  Τρίτη 7 Απριλίου 2015 στη Διεύθυνση του σχολείου. Οι προσφορές θα ανοιχτούν την ίδια ημέρα και ώρα.

Μαλαμίδης Κυριάκος

Μαθηματικός