Δευτέρα, Ιούλιος 16

Αρχική

Καλώς ήρθατε στον νέο ιστότοπό μας! Ελπίζουμε να βρείτε αυτό που ζητάτε. Καλή περιήγηση...

ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ – Πρόσκληση – Προσδιορισμός λειτουργικών κενών και λειτουργικά υπεράριθμων εκπαιδευτικών

Ανακοινοποίηση ως προς τον πίνακα των λειτουργικών κενών (εμφανίζονται σε χρωματισμένα κελιά).
Πρόσκληση  εκδήλωσης  ενδιαφέροντος  για  μετατάξεις  εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Δημόσιας Εκπαίδευσης στη  Σιβιτανίδειο Δημόσια Σχολή Τεχνών και Επαγγελμάτων (Σ.Δ.Σ.Τ.Ε.) σχολικού έτους 2018-2019.
Πρόσκληση  εκδήλωσης  ενδιαφέροντος  για  απόσπαση  υπαλλήλων  στην   Ειδική  Γραμματεία  Σώματος  Επιθεωρητών  και  Ελεγκτών  (ΕΓΣΕΕ)   του Υπουργείου Περιβάλλοντος και Ενέργειας
Ανακοίνωση Προκήρυξης θέσεων στον Οργανισμό Καινοτομίας και Δικτύων (Ιnnovation and Networks Executive Agency)
Ανακοίνωση προκήρυξης θέσης από τον Ευρωπαϊκό Οργανισμό για την Ασφάλεια των Δικτύων και των Πληροφοριών (ENISA).
Ανακοίνωση Προκήρυξης θέσεων στην Ευρωπαϊκή Mονάδα Δικαστικής Συνεργασίας (EUROJUST).
Υποβολή ενστάσεων, αιτήσεων επανεξέτασης, ανάκλησης απόσπασης, τροποποίησης αποσπάσεων και νέων αιτήσεων απόσπασης εκπαιδευτικών Π.Ε. και Δ.Ε. για το διδακτικό έτος 2018-19.
Β ΦΑΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΑΙΤΗΣΕΩΝ-ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΣΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ Ε-ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Ενημέρωση

Προκηρύξεις Σχολικών Εκδρομών