Πέμπτη, Σεπτέμβριος 20

Αρχική

Καλώς ήρθατε στον νέο ιστότοπό μας! Ελπίζουμε να βρείτε αυτό που ζητάτε. Καλή περιήγηση...

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2018-2019 KAI ΑΠΟ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑΚΟ ΕΤΟΣ 2019 ΝΟΤΙΟΥ ΗΜΙΣΦΑΙΡΙΟΥ
ΕΠΕΙΓΟΝ – Δήλωση περιοχής προτίμησης εκπαιδευτικών που βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ Καβάλας
ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΔΔΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

Οι αλλαγές σημειώνονται με κίτρινο χρώμα.
Εκλογές αιρετών εκπροσώπων των εκπαιδευτικών στα Υπηρεσιακά Συμβούλια  Α/θμιας & Β/θμιας Εκπ/σης.
Αναστολή διαδικασίας πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση της κενούμενης θέσης Διευθυντή του Ενιαίου Ειδικού Επαγγελματικού Γυμνασίου – Λυκείου Καβάλας.
Διευκρινίσεις  σχετικά  με  την  Ανανέωση  Άδειας  Διδασκαλίας  σε  Φροντιστήρια,  Κέντρα Ξένων Γλωσσών και της κατ’ οίκον άδειας διδασκαλίας.
Δικαιολογητικά που οφείλουν  να  προσκομίσουν  οι  αναπληρωτές εκπαιδευτικοί  /  ΕΕΠ  /  ΕΒΠ για  πρόσληψη  στη  ΔΔΕ Καβάλας.
Επίδειξη γραπτών δοκιμίων Πανελλαδικών Εξετάσεων
ΕΠΕΙΓΟΝ – ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ – Ανακοινοποίηση πίνακα λειτουργικών κενών και πρόσκληση για αιτήσεις τοποθετήσεων

Ενημέρωση

Προκηρύξεις Σχολικών Εκδρομών